Zabiegi na twarz

ILLUMINATING RADIANCE FACIAL TREATMENT ROZŚWIETLAJĄCO-UPIĘKSZAJĄCY ZABIEG THALGO

CENA: 130zł

Ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd. Wskazania: skóra wymagająca oczyszczenia i odświeżenia. Cel: rozświetlenie, odświeżenie i wygładzenie naskórka, poprawa napięcia i nawilżenia skóry, usunięcie oznak zmęczenia.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 30-60MIN
Płeć: Dla kobiety i mężczyzny
Wiek: 26-35, 36-45, 45+
Rodzaj skóry: Odwodniona, Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Wrażliwa
Działanie: Nawilżające, Rozjaśniające, Rozświetlające, Wygładzające

PURETE MARINE RYTUAL INTENSYWNY OCZYSZCZAJĄCO-PRZECIWTRĄDZIKOWY RYTUAŁ THALGO

CENA: 200zł

Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu, aby odzyskać zdrową i czystą skórę. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, przywraca skórze pełną równowagę i matowość. Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, trądzikowej. Cel: regulacja pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 60-90MIN
Płeć: Dla kobiety i mężczyzny
Wiek: Do każdego wieku
Rodzaj skóry: Mieszana, Tłusta, Trądzikowa
Działanie: Oczyszczające, Matujące, Przeciwtrądzikowe, Detoksykujące

BEAUTY HYDRATION RITUAL – Zabieg nawilżająco – upiększający THALGO

CENA: 130ZŁ

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium. Zabieg uzupełnia niedobór wody w naskórku, odbudować płaszcz wodno – lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 50-70MIN
Płeć: Dla kobiety i mężczyzny
Wiek: Do każdego wieku
Rodzaj skóry: Normalna, Odwodniona, Sucha
Działanie: Energetyzujące, Nawilżające, Nawilżające, Relaksujące, Regenerujące, Rozświetlające

Pakiet 4 zabiegów - BEAUTY HYDRATION RITUAL

CENA: 416 zł

THALGO - OCEAN TREATMENT FOR MEN

CENA: 200 zł

Intensywny zabieg stworzony specjalnie na potrzeby męskiej skóry. Siła zabiegu tkwi w wyciągu z Algue Bleue Vitale – niebieskiej aldze, bogatej w witaminy i minerały, wydobywanej z serca jeziora Klamath. Zabieg stymuluje odnowę komórkową, energetyzuje skórę, usuwa oznaki zmęczenia i opóźnia proces starzenia się skóry.

CZAS TRWANIA: 60 MIN

Geneo NeoRevive® zabieg na twarz

CENA: 250 zł

Geneo+ doskonale sprawdzi się, jako ekspresowy zabieg bankietowy! Sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać perfekcyjnie podczas: wakacji, ślubu, delegacji czy randki :) Odmłodzenie skóry. Efekty zabiegu to redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry. Zmniejszenie porów. Poprawa gęstości i odżywienie skóry, a także zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

CZAS TRWANIA: 60 MIN

Geneo NeoBright® zabieg na twarz

CENA: 250 zł

NeoBright - rozjaśnianie i promienny wygląd. Efekty zabiegu to naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry. Wyrównanie kolorytu, a także poprawa gęstości i odżywienie skóry 

CZAS TRWANIA: 60 MIN